Kožešinový lem na kapuci z mývalovce č. 6098 KRÁTKÝ 60 CM natur


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Kožešinový lem z mývalovce je určený k ozdobení kapuce, nebo se nosí jako šálový límec. Barva kožešiny: podsada je středně hnědá , pesík kožešiny má rezavě hnědou střední část, která je zakončena černým kontrastním koncem.

  ZASLÁN VÁM BUDE TENTO KONKRÉTNÍ FOTOGRAFOVANÝ LEM.

  Každý lem z naší nabídky se oceňuje, měří a fotografuje individuálně. Důvodem je, že na každé své části má kožka kožešiny jiný barevný odstín a charakter vlasu srsti. Cenu určují barva, hustota -„bohatost“ a symetrie kožešiny. Platí, že dražší = hezčí.


  VÍCE FOTOGRAFIÍ V ZÁLOŽCE DAŠÍ FOTA!

  Rozměry tohoto lemu: 60 cm x 3 cm x 19 cm (délka x šířka podšívky x šířka přes vlas z lícové strany). Kožešina mývalovce vyniká výrazně delším pesíkem oproti podsadě. Pesíky mývalovce s tmavšími konečky jsou seskupeny do krásných střapečků, které dodávají kožešině hloubku.  Uchycení lemu na kapuci

  Odepínatelný, nejběžnější způsob uchycení:
  Lem je vypodšívkován podšívkou s knoflíkovými dírkami. Nejčastěji se lem přidělává na kapuce tak, že po vnějším obvodu okraje kapuce se přišije zpravidla 5 velikostně odpovídajících knoflíčků, které zapadnou do knoflíkových dírek v podšívce lemu. Lem má určený horní a spodní okraj. Spodní okraj lemu má na podšívce viditelný šev, horní okraj lemu je zhotoven tak, že na horním švu jde kožešina až přes okraj lemu a tím pádem není vidět jeho způsob uchycení, lem pak vypadá krásně mohutně. Fotografie detailu podšívky viz. Soubory ke stažení. Označení H/D na fotografii = horní/dolní okraj lemu.

  Lem přidělaný na pevno
  Nabízíme také službu přišití vámi objednaného lemu na vaši kapuci za 200 Kč. Tuto službu využijete zejména v případě, že původní umělá kožešina na vaší kapuci je všita do textilní lišty se zipem nebo patenty. U těchto typů bund se stane kožešinový lem jednoúčelovým a kvůli způsobu uchycení nejde měnit na jiné bundy. Pokud chcete využít tuto službu, tak v objednávce uveďte do poznámky skutečnost, že nám posíláte kapuci k přišití lemu. Kapuci zašlete na adresu: Kožená móda, Dušan Špongr, Na Růžku 281, 33401 Přeštice.

  KOŽEŠINU ZÁSADNĚ NESKLADUJEME V UZAVŘENÉM IGELITOVÉM OBALU, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. Kožešinu skladujeme buď v papírové krabici, nebo v prodyšném látkovém obalu.

  V případě, že Vám byl kožešinový lem zaslán zásilkovou službou, může být kožešina trochu pomačkaná. Proto tento výrobek opatrně vyjměte z obalu, protřepte a rozložený výrobek nechte 24 hod. narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem (mývalovec, liška).