Kožešina na kapuci z finského mývalovce 2090 Black


 • Popis
 • Další fota
 • Oddělení
 • Výrobce
 • Novinky
 • Kožešinový lem z barveného finského mývalovce je vhodný na jakoukoliv kapuci. Lze ho nosit i jako šálový límec, protože je opatřen háčkem a očkem pro sepnutí. Kožešina mývalovce vyniká výrazně delším pesíkem oproti podsadě.
  Barva kožešiny: podsada je černá, pesík kožešiny je černý.

  ZASLÁN VÁM BUDE TENTO KONKRÉTNÍ FOTOGRAFOVANÝ LEM.
  VÍCE FOTOGRAFIÍ V ZÁLOŽCE DAŠÍ FOTA!

  Informace k ceně: Každý lem z naší nabídky se oceňuje, měří a fotografuje individuálně. Důvodem je, že každá kožešina je unikátní - na různých svých částech má každá kožešina jiný barevný odstín a charakter vlasu srsti. Cenu určují barva, hustota (bohatost) a symetrie kožešiny. Platí, že čím je kožešina hezčí, tím je také dražší.

  Rozměry lemu: 70 cm x 3,5 cm x 19 cm (délka x šířka podšívky x šířka přes vlas z lícové strany).


  Návod, jak přidělat kožešinový lem ke kapuci, najdete v sekci ČASTÉ DOTAZY.


  Uchycení lemu na kapuci
  Váš lem bude snadno odepínatelný, protože nejběžnějším způsobem uchycení je přichycení pomocí pěti knoflíčků, které se přišijí na vnější stranu okraje vaší kapuce. Každý lem je v podšívce opatřen knoflíkovými dírkami.

  Můžete mít i kožešinový lem ke kapuci přidělaný na pevno. Nabízíme službu přišití vámi objednaného lemu na vaši kapuci za 200 Kč. Tuto službu využijete zejména v případě, že na vaši kapuci nahrazujete pevně všitou např. umělou kožešinu.

  Lem má svůj horní a dolní okraj. Aby kožešina plnila svoji estetickou funkci a vypadala krásně a mohutně na vaší kapuci, musí být horní okraj orientován nahoru a dolní okraj orientován dolů. Více viz. sekce Časté dotazy.

  Pokyny k údržbě
  Pokud jste obdrželi kožešinu zaslanou zásilkovou službou, výrobek opatrně vyjměte z obalu, protřepte a rozložený výrobek nechte 24 hod. narovnat. To platí zejména pro kožešiny s dlouhým vlasem (mývalovec, liška).

  KOŽEŠINU ZÁSADNĚ NESKLADUJEME V UZAVŘENÉM IGELITOVÉM OBALU, srst kožešiny by se mohla zapařit a vypadat. Kožešinu skladujeme buď v papírové krabici, nebo v prodyšném látkovém obalu.